Ta funkcja jest zablokowana.

WL4 Przestrzeń Sztuki – Ogólnopolski Przegląd Rzeźby Artystycznej STYK

WL4 Przestrzeń Sztuki - Ogólnopolski Przegląd Rzeźby Artystycznej STYK

WL4 Przestrzeń Kultury, to niezwykłe i magiczne miejsce, które od pierwszego przekroczenia drzwi wzbudziło w nas dreszcze i niebywałe emocje. To miejsce stworzone dla realizacji przeróżnych projektów, to miejsce w którym kultura zderza się z rzeczywistością, to także takie miejsce, gdzie moglibyśmy z aparatami przesiedzieć na betonowej podłodze godzinami kontemplując otaczająca nas przestrzeń i szukając perfekcyjnych kadrów.

Podczas naszej wizyty odbywały się ostatnie dni Ogólnopolskiego Przeglądu Rzeźby Artystycznej "STYK".

Poniższy fotoreportaż to próba przeniesienia oglądającego do wspomnień z wystawy, próba przywołania emocji towarzyszących odwiedzającym Przestrzeń Sztuki WL4 w Gdańsku oraz porcja zdjęć z finisażu wystawy, które zostaną dodane zaraz po imprezie.

WL4 to grupa niezależnych twórców niezwiązana z żadną instytucją, dla której nadrzędną wartością jest sztuka. W naszym gronie są artyści dojrzali i dopiero rozpoczynający drogę twórczą działający w różnych obszarach sztuki. Nasza różnorodność stanowi naszą siłę. WL4 to 14 rezydentów malarzy i rzeźbiarzy, grafików i fotografów, ludzi promujących sztukę i działających w jej różnorodnych obszarach. Więcej informacji na https://wl4.pl

Fotoreportaż z całej wystawy dostępnej na terenie wl4

Fotoreportaż z Finisażu wystawy na zakończenie Ogólnopolskiego Przeglądu Rzeźby Artystycznej "STYK"

Gościnne pracownie - fotoreportaż z autorskich pracowni artystów i wystawców.

Podoba Ci się nasza twórczość?
Wesprzyj nas na buycoffee.to

https://buycoffee.to/trybmanualny

Zdjęcia wykonana przez nasz team: (C) by trybmanualny.pl - Maciej Majchrzak & (C) by trybmanualny.pl - Emilia Matuszyk