Ta funkcja jest zablokowana.

O NAS

O NAS

Cześć, mam na imię Maciek, moja przygoda z fotografią rozpoczęła się jakieś 15 lat temu, kiedy wziąłem do ręki swoja pierwszą lustrzankę.

Dziś fotografia jest dla mnie formą ciągłego odkrywania świata, a każde zdjęcie, które robię staje się wyzwaniem, w którym łączy się moja pasja, zaangażowanie oraz wieloletnia wiedza.

I właśnie dlatego, żeby dzielić się pasją i zamiłowaniem do fotografii oraz zaoferować najwyższej jakości zdjęć powstał tybmanualny.pl

Z pełną świadomością zdarza nam się łamać sztywne, sztampowe i czasem nudne zasady fotograficzne. Dlaczego? Bo to uwielbiamy. Dzięki temu można zyskać zupełnie inną, nową perspektywę zdjęć, dającą unikatowe, piękne i wyjątkowe fotografie, które nie są "oklepane".

Fotografowanie jest pewnego rodzaju medium pomagającym wyrazić to, jak widzimy świat i co wydaje się ważne oraz unikatowe. W trybmanualny.pl, założenie jest jedno, aby każde zdjęcie, które powstaje ukazywało wyjątkowe i ulotne chwile, w najbardziej nietypowy sposób jak tylko to możliwe.

Miło mi poinformować, że otrzymałem nagrodę Najlepsi 2023 za znakomite opinie od Klientów.

Dziękuję bardzo za uznanie i zaufanie, którym mnie za dotychczasową współpracę Państwo obdarzyli i obiecuję niezwalniań tempa w rozwoju zakresu świadczonych przeze mnie usług.

Zapraszam do moje profilu na oferteo.pl -> https://trybmanualny.oferteo.pl

Istnieją dwa rodzaje fotografów: tacy, którzy komponują zdjęcia i tacy, którzy je robią. Pierwsi pracują w pracowniach, dla drugich świat jest pracownią. I dla tych nie istnieje zwyczajność – każda rzecz w ich życiu może być źródłem inspiracji.

– Ernst Haas

CO FOTOGTRAFUJEMY?

LUDZIE


Te najtrudniejsze, najbardziej wymagające fotografie, często pełne emocji i piękna człowieka.
Zdjęcia ludzi mają na celu pokazać wyjątkowe chwile, unikatowe momenty, mają ująć tę najbardziej magiczną chwilę ukazującą piękny uśmiech, łzy i najdrobniejsze detale scenerii.

NATURA


Zdjęcia natury, świata takiego jaki nas otacza dookoła.
Zdjęcia które zachwycają pięknem kadrów i pobudzają wyobraźnie, przenoszą oglądających w często odległy i magiczny świat pięknych widoków.

PRODUKTY


To dziedzina fotografii, w której rządzi pełen profesjonalizm i kompleksowość. Tutaj nie ma miejsca na niedociągnięcia czy złe światło.
W fotografii produktowej, wszystko musi być z najwyższej półki.