Ta funkcja jest zablokowana.

O NAS

O NAS

Trybmanualny.pl to fotografia z pasją, realizujemy projekty własne jak i zlecenia komercyjne dla naszych klientów. Specjalizujemy się w sposób szczególny w artystycznej fotografii wizerunkowej, do której zaliczamy: sesje portretowe, sensualne, beauty i buduarowe.

Naszą specjalizacją jest także fotografia ślubna oraz fotografia eventowa i fotografii komunijnej. Specjalizujemy się także w profesjonalnej fotografii reklamowej i produktowej oraz fotografii wnętrz i architektury.

KIM JESTEŚMY?

Cześć mam na imię Maciek, moja przygoda z fotografia rozpoczęła się wiele lat temu. Towarzyszyła mi na różnych etapach mojego życia jako pasja i hobby do momentu, kiedy stała się pomysłem na życie.

Dziś fotografia jest dla mnie twórcza formą ciągłego odkrywania świata. Właśnie z pasji i zamiłowania do fotografii jako sztuki powstał trybmanualny.pl

Cześć mam na imię Emilia, moja przygoda z fotografią rozpoczęła się od modelingu.

Z czasem zaczęłam odkrywać że moja pasja jest po drugiej stronie obiektywu – jako fotograf.

Dzięki wcześniejszemu doświadczeniu w pozowaniu z łatwością przychodzi mi zrozumieć oczekiwania jak i dyskomfort związany z pracą przed obiektywem u osoby fotografowanej.

Z pełną świadomością zdarza nam się niekiedy łamać sztywne, ramowe i czasem nudne zasady fotograficzne. Dlaczego? Bo to uwielbiamy. Dzięki temu możemy uzyskać zupełnie inną, nową perspektywę zdjęć, dającą unikatowe, piękne i wyjątkowe fotografie, które nie są "oklepane".

Fotografia jest dla nas pewnego rodzaju medium pomagającym wyrazić to, jak widzimy świat i co jest  ważne oraz unikatowe. W trybmanualny.pl, założenie jest jedno, aby każde zdjęcie, które powstaje ukazywało wyjątkowe i ulotne chwile, w najbardziej nietypowy sposób jak tylko to możliwe.

CO FOTOGRAFUJEMY? 

Można powiedzieć, że wszystko, w zależności od potrzeb klienta lub własnych projektów, ale komercyjnie specjalizujemy się w:

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2023 za znakomite opinie od Klientów.

Dziękujemy bardzo za uznanie i zaufanie, którym nas za dotychczasową współpracę Państwo obdarzyli i obiecujemy nie zwalniać tempa w rozwoju zakresu świadczonych usług.

Zapraszam do naszego profilu na oferteo.pl -> https://trybmanualny.oferteo.pl