Ta funkcja jest zablokowana.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Jedną z naszych głównych specjalizacji, zaraz obok fotografii wizerunkowej jest precyzyjna gałąź fotografii reklamowej i produktowej. To fotografia, która za cel stawia przedstawienie np. produktu lub osoby za pomocą doskonałej jakości zdjęć.

Zdjęcia produktowe w zależności od rozmiaru produktów realizowane są w specjalnym do tego przeznaczonym namiocie lub stole bezcieniowym, w naszym studiu fotograficznym przy wykorzystaniu specjalnych teł fotograficznym oraz profesjonalnego oświetlenia.

Fotografia produktowa to najczęściej tzw. fotografia "bez tła", chodź nie jest to do końca prawda, ponieważ każde zdjęcie jakieś tło ma, zazwyczaj  jest ono jednolite, o takich zdjęciach mówimy PACKSHOT.

PACKSHOT

Najczęstszymi oczekiwaniami naszych klientów jest aby fotografowany produkt prezentowany był na tle białym lub czarnym, lecz bywają od tej reguły wyjątki.

Coraz częściej wykonujemy także dla naszych klientów zdjęcia produktowe na tzw. tłach improwizowanym lub w aranżowanej scenerii, tego typu fotografia to zdjęcia STILL LIFE lub LOOKBOOK.

STILL LIFE

LOOKBOOK

Dzięki profesjonalnym zdjęciom, Twoje produkty które sprzedajesz w sklepie internetowym lub produkujesz zyskają całkiem nową odsłonę, ukazującą ich najmniejsze detale, wierność barwy, jakość wykonania oraz unikatowe cechy.

Koszty sesji produktowych ustalane są zawsze indywidualnie w oparciu o oczekiwany czas wykonania sesji i dostarczenia gotowego i obrobionego materiału fotograficznego, miejsce realizacji sesji, ilości produktów oraz ilości ujęć każdego z produktów.

Zlecenia B2B realizujemy na terenie całej kraju, zarówno w siedzibie kontrahenta np. muzeum, siedziba przedsiębiorstwa, jak i w różnego rodzaju studiach fotograficznych, z którymi na stałe współpracujemy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!