Ta funkcja jest zablokowana.

FOTOGRAFIA KOMUNIJNA

FOTOGRAFIA KOMUNIJNA

Fotografia komunijna, to w naszym wykonaniu artystyczne fotoreportaże z uroczystości przyjęcia I Komunii Świętej.

To wydarzenie, które gromadzi całą rodzinę i znajomych jest wyjątkowym przeżyciem, oczywiście najbardziej dla osoby przystępującej w tym dniu, po wielu tygodniach przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej.

Ale jest ono także bardzo ważnym dniem dla rodziców, chrzestnych, babć i dziadków, wujków oraz całej pozostałej rodziny i wielu znajomych

Nasze fotoreportaże komunijne z tej bardzo wyjątkowej dla Was uroczystości, chcemy aby były "inne". Czyli jakie? No właśnie inne, niż oferują często fotografowie komercyjni. Uciekamy od stereotypów, gdzie głównym motywem są grzeczne dzieci ze złożonymi rączkami, choć zdjęcia portretowe także wykonujemy.

Głównym celem w fotografii komunijnej jest dla nas artystyczne pokazanie radości dziecka, ruchu zamrożone w kadrze oraz wykonanie żywych zdjęć, które pobudzają wyobraźnie oraz przypominają te najmilsze i najweselsze momenty z tej uroczystości.

Chcemy aby zdjęcia komunijne nie były smutne i poważne, ale aby przypominały wesoły i radosny czas Pierwszej Komunii Świętej.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!