Ta funkcja jest zablokowana.

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

Artystyczna fotografia wizerunkowa, to szczególna oraz wyjątkowa dziedzina fotografii, w której się specjalizujemy. To nie tylko klasyczna fotografia portretowa, ale odbiegające od siebie w różnych stylach rodzaje fotografii jak np: sensual, buduar,  beauty lub artystyczny portret. Specjalizujemy się także w wyjątkowej dziedzinie fotografii artystycznej z wykorzystaniem makijaży i świateł UV.

Każdy z tych rodzajów fotografii wizerunkowej wymaga innego przygotowania modela/ki jaki i fotografa oraz całej infrastruktury jak np.: oświetlenie studia, wyposażenie, dobranie sprzętu fotograficznego oraz lokalizacji miejsca zdjęć.

Zdjęcia powstałe podczas sesji wizerunkowych mają szeroki zakres zastosowań m.in.: od promocji własnej modela/ki, poprzez coraz częstsze wykorzystanie w kampaniach reklamowych np.: prezentację biżuterii, po prestiżowe i biznesowe przedstawienie profilu osoby fotografowanej oraz bywają także własną, prywatną pamiątką, która pomaga zapamiętać im ważne chwile w ich życiu.

Każda sesja wizerunkowa to inna, niepowtarzalna oraz często intymna przygoda nie tylko dla osoby fotografowanej ale także dla nas, ponieważ fotografując pokazujemy piękno ludzkiego ciała, które jest w każdym z nas.

Bardzo ważne dla nas jest abyś czuł/ła się podczas naszych sesji komfortowo, bezpiecznie i swobodnie. Nie musisz się stresować brakiem doświadczenia w pozowaniu i zachowaniu przed obiektywem, pokażemy ci jak pozować i razem stworzymy piękne unikatowe zdjęcia. Każda nasza sesja jest poprzedzana konsultacją, na której chcemy poznać Ciebie i Twoje oczekiwania względem zdjęć a także przedstawić Ci nasze pomysły.

W naszej fotografii nie ma dwóch takich samych zdjęć ani kadrów, każde jedno ujęcie to osobna historia przedstawiająca piękno ludzkiego ciała i osobowości oraz niepowtarzalne cechy osoby fotografowanej.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!