Ta funkcja jest zablokowana.

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Fotografia produktowa, czyli tzw. packshoty to nic innego jak połączenie precyzyjnie gałęzi fotografii, która za cel stawia sobie przedstawienie klientowi produktu za pomocą doskonałej jakości zdjęć.

Zdjęcia produktowe w zależności od rozmiaru produktów realizowane są w specjalnym do tego przeznaczonym namiocie bezcieniowym lub we współpracujących studiach fotograficznych.

Fotografia produktowa to najczęściej tzw. fotografia "bez tła", chodź nie jest to do końca prawda, ponieważ każde zdjęcie jakieś tło ma, zazwyczaj  jest ono jednolite. Najczęstszymi oczekiwaniami naszych klientów jest aby fotografowany produkt prezentowany był na tle białym lub czarnym, lecz bywają od tej reguły wyjątki. Coraz częściej wykonujemy także zdjęcia produktowe na tzw. tłach improwizowanym lub aranżowanym np. w scenerii naturalnej.

TŁO ARANŻOWANE

TŁO IMPROWIZOWANE

TŁO JEDNOLITE

Dzięki profesjonalnym zdjęciom produktowym, Twoje produkty które sprzedajesz w sklepie internetowym lub np. samodzielnie produkujesz zyskają całkiem nową odsłonę, ukazującą ich najmniejsze detale, wierność barwy, jakość wykonania oraz inne unikatowe cechy.

Koszty sesji produktowych ustalane są zawsze indywidualnie w oparciu o oczekiwany czas wykonania sesji i dostarczenia gotowego obrobionego materiału fotograficznego, miejsce realizacji sesji, ilości produktów oraz ilości ujęć każdego z produktów.

Zlecenia B2B realizujemy na terenie całej kraju, zarówno w siedzibie kontrahenta np. muzeum, siedziba przedsiębiorstwa, jak i w różnego rodzaju studiach fotograficznych, z którymi na stałe współpracujemy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!