Ta funkcja jest zablokowana.
logo

OFERTA I WSPÓŁPRACA

Oferta i współpraca

JAKOŚĆ


Wszystkie zdjęcia wykonuje z najwyższa starannością, precyzyjnie dobierając unikatową perspektywę oraz najlepsze, możliwe parametry fotograficzne.

NOWOCZEŚNOŚĆ


Pomimo wielkiego szacunku do tradycyjnej, analogowej fotografii, w mojej codziennej pracy, wykorzystuję nowoczesny i cyfrowy sprzęt fotograficzny, który umożliwia przetwarzanie obrazu w najwyższych możliwych standardach. Pracuję tylko na bezlusterkowych i profesjonalnych aparatach pełnoklatkowych.

POSTPRODUKCJA


W ramach procesu tworzenia zdjęcia, samodzielnie dokonuję postprodukcji każdej fotografii. Dzięki temu mogę wydobyć najmniejsze szczegóły, które dzięki zastosowani odpowiednich narzędzi mogą stać się duszą i klimatem całego zdjęcia.

Niepowtarzalne efekty

Podczas obórki zdjęć, chce wydobyć z nich najbardziej skrywane, unikatowe szczegóły, które nadając im często zupełnie innego klimatu.

beforeafter

Poza realizacją własnych projektów fotograficznych, wykonuje także sesje komercyjne - na zamówienie.

W celu omówienia tematyki, zakresu oraz opracowania kosztów zlecenia, zapraszam do kontaktu.

Ponieważ fotografia jest bardzo artystyczną formą działalności, a każde zdjęcie powinno nie tylko spełniać, ale i przerastać oczekiwania zlecającego, nie prowadzę znormalizowanego cennika. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.