Ta funkcja jest zablokowana.
logo

O MNIE

O MNIE

Cześć, mam na imię Maciek, moja przygoda z fotografią rozpoczęła się jakieś 15 lat temu i chce Ci powiedzieć, że jest ona dla mnie doskonałą formą odkrywania świata, a każde zdjęcie, które robię staje się wyzwaniem, które łącze z największą pasją i zaangażowaniem.

I właśnie dlatego, żeby dzielić się pasją i zamiłowaniem do zdjęć powstał tybmanualny.pl

Z pełną świadomością zdarza mi się łamać sztywne, sztampowe i moim zdaniem często nudne zasady fotograficzne.

Dlaczego? Bo to uwielbiam!

Dzięki temu zyskuje zupełnie inną, nową perspektywę zdjęć, perspektywę dającą unikatową, piękną i wyjątkową fotografie.

Fotografowanie jest dla mnie pewnego rodzaju medium pomagającym wyrazić to, jak widzie świat i co wydaje mi się ważne oraz unikatowe. W moim projekcie, którym jest trybmanualny.pl, chce, aby każde zdjęcie, które tworzę ukazywało wyjątkowe i ulotne chwile w pięknym i dzikim świecie przyrody, zwierząt i ludzi.

Istnieją dwa rodzaje fotografów: tacy, którzy komponują zdjęcia i tacy, którzy je robią. Pierwsi pracują w pracowniach, dla drugich świat jest pracownią. I dla tych nie istnieje zwyczajność – każda rzecz w ich życiu może być źródłem inspiracji.

– Ernst Haas

NATURA


Uwielbiam zdjęcia natury, świata takiego jaki nas otacza dookoła.
Zdjęcia które zachwycają pięknem kadrów i pobudzają wyobraźnie widzów, przenosząc ich nie jako w daleki, magiczny świat pięknych widoków.

LUDZIE


Te najtrudniejsze, najbardziej wymagające fotografie, czyli emocje i piękno człowieka.
Moje zdjęcia mają za celu pokazać wyjątkowe chwile, unikatowe momenty, mają ująć tę najbardziej magiczną chwilę ukazującą piękny uśmiech, łzy i najdrobniejsze detale scenerii.

PRODUKTOWA


To dziedzina fotografii, w której rządzi pełen profesjonalizm i kompleksowość.
Tutaj nie ma miejsca na niedociągnięcia, złe światło czy nie idealny kadr. W fotografii produktowej, wszystko musi być z najwyższej półki.