Ta funkcja jest zablokowana.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I EVENTOWA, CHRZTY, KOMUNIE

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I EVENTOWA, CHRZTY, KOMUNIE

Realizuje profesjonalne fotoreportaże eventowe oraz ślubne, obejmujące kompleksowo całą uroczystość od przygotowań w domach Pana i Pani Młodej, poprzez ceremonię ślubną, przyjęcie weselne, aż po wyjątkowe i piękne zdjęcia nowożeńców podczas sesji plenerowej.

Te wyjątkowe, niepowtarzalne i będące pamiątką na całe życie zdjęcia z Waszego ślubu, narodzin dziecka czy jego pierwszej komunii, to niezwykle wymagający obszar pracy dla mnie, jako fotografa. Tutaj nie ma miejsce na błędy, tutaj wszystko musi być za każdym ujęciem perfekcyjnie piękne.

Kompleksowe sesje ślubne oraz eventowe (komunie, chrzty, sesje narzeczeńskie, plenery zakochanych) realizuje na terenie województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, lubelskiego oraz małopolskiego.

Realizuje także na życzenie Państwa Młodych sesje pojedyncze, np. tylko wyjątkowe plenery, w tym także sesje wyjazdowe w wybrane przez Was i wymarzone miejsca na świecie.

Ze względu na duże zróżnicowanie w zakresie sesji eventowych, nie posiadam stałego i sztywnego cennika. Za każdym razem ustalam ze zlecającymi szczegółowy plan sesji, ilość oczekiwanych zdjęć oraz formułę ich przekazania np. fotoalbum, książka fotograficzna, wydruki odbitek, wydruki wielkoformatowe lub wersje cyfrowe.

Z tego powodu ceny usług dostosowuje do ostatecznych wymogów i oczekiwań zlecających. Przykładowe koszty sesji ślubnej w zależności od zakresu usługi mogą się wahać w granicach 3 000 - 10 000 zł. Natomiast przykładowe koszty sesji komunijnej, noworodkowej lub fotoreportażu z chrztu wahają cię w granicach 500 zł - 2 500 zł.

W celu dokładnej wyceny zlecania oraz ustalenia terminu realizacji usługi, zapraszam do kontaktu.