Ta funkcja jest zablokowana.
logo

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA – PACKSHOTY

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Fotografia produktowa, czyli tzw. packshoty to nic innego jak połączenie precyzyjnie gałęzi fotografii, która za cel stawia sobie przedstawienie klientowi zdjęcia produktu w najlepszej możliwej jakości połączona z profesjonalną obróbką i postprodukcja zdjęć.

Zdjęcia produktowe w zależności od rozmiaru produktów realizowane są w specjalnym do tego przeznaczonym namiocie bezcieniowym lub we współpracujących studiach fotograficznych.

Fotografia produktowa to najczęściej tzw. fotografia "bez tła", chodź nie jest to do końca prawda, ponieważ tło jest jednolite. Najczęstszymi oczekiwaniami klientów jest aby zdjęcie prezentowane było na tle białym lub czarnym, lecz bywają od tej reguły wyjątki.

Istnieje możliwość wykonania zdjęć produktowych z tzw. tłem improwizowanym lub aranżowanym.

TŁO ARANŻOWANE

TŁO IMPROWIZOWANE

TŁO JEDNOLITE

Dzięki profesjonalnym sesjom, Twoje produkty które sprzedajesz w sklepie internetowym lub produkujesz zyskają całkiem nową odsłonę, ukazującą ich detale, wierność barwy, jakość wykonania oraz inne unikatowe cechy.

Koszty sesji produktowych ustalane są zawsze indywidualnie w oparciu o oczekiwany czas wykonania sesji i dostarczenie gotowego obrobionego materiału fotograficznego przez zamawiającego, miejsce realizacji sesji, ilości produktów oraz ilości ujęć każdego z produktów. W celu wykonania wyceny, zapraszam do kontaktu.