Ta funkcja jest zablokowana.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA I WSPÓŁPRACA B2B

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA I WSPÓŁPRACA B2B

Fotografia produktowa, czyli tzw. packshoty to nic innego jak połączenie precyzyjnie gałęzi fotografii, która za cel stawia sobie przedstawienie klientowi zdjęcia produktu w najlepszej możliwej jakości połączona z profesjonalną obróbką i postprodukcja zdjęć.

Zdjęcia produktowe w zależności od rozmiaru produktów realizowane są w specjalnym do tego przeznaczonym namiocie bezcieniowym lub we współpracujących studiach fotograficznych.

Fotografia produktowa to najczęściej tzw. fotografia "bez tła", chodź nie jest to do końca prawda, ponieważ tło jest jednolite. Najczęstszymi oczekiwaniami klientów jest aby zdjęcie prezentowane było na tle białym lub czarnym, lecz bywają od tej reguły wyjątki.

Istnieje możliwość wykonania zdjęć produktowych z tzw. tłem improwizowanym lub aranżowanym.

TŁO ARANŻOWANE

TŁO IMPROWIZOWANE

TŁO JEDNOLITE

Dzięki profesjonalnym sesjom, Twoje produkty które sprzedajesz w sklepie internetowym lub produkujesz zyskają całkiem nową odsłonę, ukazującą ich detale, wierność barwy, jakość wykonania oraz inne unikatowe cechy.

Koszty sesji produktowych ustalane są zawsze indywidualnie w oparciu o oczekiwany czas wykonania sesji i dostarczenie gotowego obrobionego materiału fotograficznego przez zamawiającego, miejsce realizacji sesji, ilości produktów oraz ilości ujęć każdego z produktów. W celu wykonania wyceny, zapraszam do kontaktu.

Zlecenia B2B realizuje na terenie całej kraju, zarówno w siedzibie kontrahenta np. muzeum, siedziba przedsiębiorstwa, jak i w różnego rodzaju studiach fotograficznych, z którymi współpracuje.

Miejsce realizacji zlecenia jest zależne od jego przedmiotu. Nad fotografią produktową skupiam się w warunkach typowo studyjnych, jednak fotoreportaże np. z otwarcia galerii, z wystawy w muzeum, oczywiście realizowany jest w miejscu wydarzenia.