Ta funkcja jest zablokowana.

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Fotografia portretowa i wizerunkowa, to bardzo szczególna oraz wyjątkowa dziedzina fotografii.

Zdjęcia powstałe podczas takich sesji mają szeroki zakres zastosowań m.in.: od promocji własnej modela czy modelki, poprzez coraz częstsze wykorzystanie w kampaniach reklamowych np. prezentację biżuterii, po prestiżowe i biznesowe przedstawienie profilu osoby fotografowanej.

Sesje portretowe, ze względu na rozwijające się trendy w tej gałęzi fotografii coraz częściej stają się niczym odważne aranżowane portrety pełne dynamiki obrazu.

Każda sesja portretowa czy wizerunkowa to inna przygoda, nie ma dwóch takich samych zdjęć ani kadrów, każde jedno ujęcie to osobna historia przedstawiająca piękno ludzkiego ciała i jego niepowtarzalne cechy.

Autorskie sesje portretowe realizujemy na ternie współpracujących studiów fotograficznych w Warszawie (Warszawa-Praga) oraz w Kielcach, po wcześniejszym umówieniu. Sesje portretowe realizujemy także, w zależności na życzenie klienta lub potrzeb plenerowo. Sesje plenerowe możliwe są do realizacji woj.  świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego.